мультиспорт

Пригодницькі перегони (англ. Adventure races) – вид спорту, що є комбінацією двох або більше спортивних дисциплін, таких як орієнтування, біг по пересіченій місцевості, гірський велосипед, веслування, скелелазіння і т. д. Експедиційна гонка може тривати від двох до десяти днів і більше, в той час як спринт завершується в межах однієї доби, а іноді і кількох годин.
Учасники нашого клубу активно приймать участь в таких заходах, а також є організаторами Пригодницьких перегонів Київський Екстрім

Новини

Пригодницькі перегони проводяться як в особистому, так і в командному заліках. Класичним, міжнародним форматом команди вважається формат «3 + 1», тобто команда з чотирьох людей, одна з яких обов’язково має бути протилежної статі.
Досить популярним українським форматом є змагання команд з двох людей, з контрольним часом 6, 10, 12 та 24 години.
Змагання, які тривають довше потребують більшої підготовки і можуть тривати 30, 36 та 40 годин.

Під час змагань учасникам доводиться переміщатися по дистанції пішки, на велосипедах, каяках або навіть роликах. Причому, що спосіб пересування визначають організатори змагань і він може змінюватися постійно на протязі всієї гонки.
Учасникам необхідно шукати контрольні пункти (КП) за допомогою, карт, легенд, компасу та GPS координат, виконувати різноманітні завдання, розгадувати загадки та квести, проходити технічні етапи. Технічні етапи можуть бути як складні мотузкові етапи, для проходження яких необхідно мати знання та навички, так і прості етапи, які здатна пройти будь яка людина.
Adventure race – це динамічна, насичена цікавими етапам пригода, яка залишить незабутні враження кожному.