походи

Наша команда активно ходить в спортивні походи різної категорії складності, займається горосходженнями, сплавами, подорожами вихідного дня, дитячими походами та просто подорожує по Україні та закордоном

Спортивні походи – це подорожі в природному середовищі пов’язані з проходженням маршруту з наявністю перешкод, які мають певну категорію складності від простої 1 до 6 вищої складності.

Новини

ВОДНИЙ ТУРИЗМ

Ми проводимо сплави та водні подорожі по річкам України в форматі активного відпочинку, як компанією дорослих, так і з дітьми на байдарках та катамаранах.

В нашому клубі існує сильна команда з водного туризму, яка активно бере участь у спортивних походах від I до VI категорії складності в різних куточках світу. Наші спортсмени відмітилися на таких річках, як: Кутсайокі, Тумча, Кубань, Ріка Біла, Ріоні, Цхеніскалі, Чуя, Катунь, Йорі, Кульшон та інші легендарні ріки.

Також проводяться літні дитячі табори на берегах річок та на узбережжі чорного моря.

Гірський ТУРИЗМ

Активно проводяться навчально-тренувальні збори на скельних районах України

Напрямок гірського туризму в нашому клубі почав відновлюватися нещодавно. Поки це походи в зимових Карпатах, Високих Татрах та на Кавказі.

Cніжно-льодові навчальні та інші спортивні заходи для підготовки до походів та сходжень.

пішохідний ТУРИЗМ

Наша географія пішохідних походів налічує: Карпати, Крим, Хібіни, Алтай, Приполярний Урал, Трансільванські Альпи, Гори Тавру, Кіпр, Скандинавські гори та інші частинки світу.

Пішохідний туризм в нашому клубі традиційно займає важливе місце! Починаючи з походів вихідного дня та некатегорійних походів околицями Києва до надскладних категорійних походів в різних гірських системах.

Також проводяться літні дитячі табори та подорожі

Велосипедний ТУРИЗМ

Географія подорожей Україною налічує Київську, Хмельницьку та Чернівецьку область.

В нашому клубі багато велосипедистів, які ходять в велопоходи, подорожують Україною та закордоном.

Також наші мандрівники подорожують з велосипедами в Польщі, Угорщині, Словатчинні та Хорватії.

Дитячий ТУРИЗМ

Дитячий туризм – один із основних напрямків діяльності нашого клубу.

Діти займаються в секціях з спортивного туризму, відвідують гурток Юні туристи“ на базі центру дитячо-юнацької творчості.

Також проводяться дитячі туристичні табори та екскурсійні поїздки в Карпатах, Одесі, Хмельницькій області, на річках Рось та Тетерів та в інших куточках України.

Взимку проводяться гірськолижні збори