Збірна м. Києва на Відкритому чемпіонаті Львівської області зі спортивного водного туризму

12-14 квітня 2024 року відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного водного туризму на річці Опір.

Місто Київ представляли 3 команди у класі суден катамаран С4, та одна команда у класі суден катамаран С2. Також учасники продемонстрували свої здібності в класі суден рафт та пакрафт.

Серед учасників були представники Львівської, Хмельницької та Чернівецької області, які були гідними конкурентами на дистанціях « Спринт» та «Слалом».

Команди КВНЖ були серед переможців у різних класах суден і на різних дистанціях, а саме:

• Команда КВНЖ у складі Рудєва Ігоря, Рибки Тетяни, Ковалишиної Юлії та Шевчука Івана посіла ІІІ місце на дистанції «Спринт» у класі суден катамаран С4
  • Команада КВНЖ-2 у складі Рудєва Ярослава, Ющенко Анастасії, Коваленка Івана та Іванченко Романа у класі суден катамаран С4: І місце на дистанції «Слалом», ІІ місце на дистанції «Спринт» та І місце у загальному заліку серед цього класу суден. У класі суден рафт: І місце на дистанції «Слалом» та ІІІ місце у загальному заліку
  • Також у класі суден пакрафт на дистанції «Спринт» Ющенко Анастасія посіла ІІІ місце, Коваленко Іван ІІ місце, в загальному заліку ІІІ місце посів Рудєв Ярослав, а ІІ місце Коваленко Іван
  • Команда КВНЖ у класі суден С2 у складі Займидороги Сергія та Окуненка Артура посіла І місце у загальному заліку та на дистанції «Слалом», а ось на дистанції «Спринт» хлопці здобули ІІІ місце
  • Також команда КВНЖ-3 у класі суден катамаран С4 у складі Рудєвої Олександри, Косарчук Єви, Косарчука Іллі та Іванченка Святозара створила гідну конкуренцію для інших регіонів і випробувала свої сили на цих змаганнях.
  • А також у класі суден рафт на дистанції « Спринт» команда у складі Займидороги Сергія ,Окуненка Артура, Косарчука Іллі та Іванченка Святозара посіла ІІ місце.

Дякуємо організаторам за змагання і сподіваємось кількість команд буде зростати.

І звичайно величезне дякую нашим захисникам за можливість.